پرسش‌های متداول

راهنمای ثبت اقامتگاه

ثبت اقامتگاه در هاستل یاب رایگان می‌باشد. برای این منطور شما می‌توانید از طریق گزینه “ثبت اقامتگاه” در منوی برنامه کلیک کنید، پس از کامل کردن فرم اطلاعات اقامتگاه، آن را برای برسی و انتشار ارسال کنید.

 

ویرایش اقامتگاه‌های ثبت شده

برای این کار شما باید در ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید، سپس با رفتن به صفحه‌ی “اقامتگاه‌ های من” لیست اقامتگاه‌هایی که قبلا ثبت کردید می‌بیند، در کنار هر اقامتگاه‌ کلید ویرایش و حذف اقامتگاه موجود می‌باشد.

 

درج شماره تلفن ثابت در اقامتگاه

با مراجعه به صفحه حساب کاربری می‌توانید شماره تلفن ثابت به حساب کاربری خود اضافه کنید و همچنین شما باید مشخص کنید که شماره تلفن ثابت به تنهایی یا به همراه شماره موبایل در اقامتگاه‌های شما به منظور ارتباط با میزبان درج شود.

 

 

تغییر تصویر اصلی اقامتگاه

در مرحله آخر ثبت و ویرایش اقامتگاه شما می‌توانید با نگهداشتن انگشت خود بر روی تصاویر چیدمان تصاویر را تغییر بدهید.

 

 

راهنمای دریافت نشان میزبان تأیید

میزبانان می‌توانند با مراجعه به صفحه حساب کاربری خود اقدام به ارسال مدارک احراز هویت خود و دریافت نشان میزبان تأیید شده کنند.

 

 

دلایل تأیید نشدن اقامتگاه

درصورتی که اطلاعات یا تصاویر درج شده‌ی اقامتگاه شما مغایرتی با قوانین سایت داشته باشد اقامتگاه شما تأیید نمی‌شود. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط و قوانین مراجعه کنید.

 

 

تغییر شماره تماس

شماره تماس حکم شناسه کاربری میزبانان را دارد. برای تغییر شماره تماس شما باید از حساب کاربری خود خارج شده و با یک حساب کاربری با شماره جدید اقدام به ثبت نام  کنید، سپس می‌توانید از واحد پشتیبانی بخواهید تا اقامتگاه‌های قبلی را به حساب کاربری جدید منتقل کنند.

 

 

نبود شهر یا استان شما در هاستل‌یاب

اگر شهر یا استان شما در هاستل‌یاب وجود ندارد شما می‌توانید از طریق فرم ارتباط با ما در صفحه پشتبانی، درخواست اضافه شدن محل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.